ZAPOWIEDŹ: Spotkanie z autorem „O Matce Pieśń”

Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku oraz Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział w Białymstoku serdecznie zapraszają z okazji Dnia Matki na spotkanie z Ks. infułatem Stanisławem Strzeleckim autorem książki „O Matce Pieśń”.

Spotkanie odbędzie się 26 maja 2015 roku (wtorek) o godzinie 18:30 w siedzibie AWSD w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 42.


Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”  Oddział w Boćkach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach serdecznie zapraszają z okazji Dnia Matki na spotkanie z Ks. infułatem Stanisławem Strzeleckim autorem książki „O Matce Pieśń”.

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2015 roku (środa) o godz. 19:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach przy ulicy Dubieńskiej 11.


„O Matce Pieśń” – najnowsza książka ks. infułata Stanisława Strzeleckiego jest najbardziej osobistym jego dziełem, zarówno jeśli idzie o samą tematykę, jak i tonację wypowiedzi. O matce, zwłaszcza z perspektywy lat, gdy nie ma już jej na świecie, nie sposób mówić inaczej, niż z najgłębszym wzruszeniem, „przez łzy”, ze zdławionym gardłem. W pełni pojmujemy wówczas nostalgicznie słowa Adama Mickiewicza: „Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, / kto cię stracił.”

Waldemar Smaszcz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s